BİÇER NAKLİYAT ŞOFÖR ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

Nisan 13 2018
malatya dan türkiye geneline nakliyat hizmeti

BİÇER NAKLİYAT ŞOFÖR ÇALIŞMA PRENSİPLERİ
Asli görevimiz müşterinin ürün ve malzemesini Gönderilerinin işyeri veya deposundan alınarak ilgili firmaya kadar ulaşmasını sağlamak ve takibini yapmaktır.
Şoförümüzün taşıdığı yükün bir emanet olduğunu ve evine ekmek Getirme sebebi ve işinin taşımacılık olduğunu unutmamalı ve firmamızın o iş yerinde deki o Görev süresindeki Müdürü Amiri, Memuru ve her türlü temsilcisi olduğunu unutmadan söylem ve hareketlerinin bizlerin söylem ve hareketleri olduğunu unut mamalıdır.
Bir müşterinin firmaya katmanın ne kadar zor olduğunu ve o müşterinin kalbinin kılda ince olduğunu düşünerek hareket etmek zorundadır.
Günlük işi gelirken kıyafetimize dikkat edelim, sakal tıraşımıza, ayakkabının boyasına, dişlerinin temizliğini dikkat edelim unutmayalım ki yaptığımız meslek kutsal bir meslek dalıdır, GAZİ MUSTAFA PAŞANIN DEYİMİYLE (Türk şoförü en asil duygunun insanıdır.)sözüne laik olalım
Şoför arkadaş işi aldığında fabrikaya varmadan önce kılık kıyafetine kontrol ederek, temsilcimiz olduğunu bilincinde hareket etmelidir. Şoför ün fabrikada hal ve hareketlerine, küfürlü kelime kullanmamaya dikkat ederek yükleme yerinde bayan personelin olacağını, Fabrikanın Dışarıdan Gelen Müşteri, Gözlemcisi var olabileceğini düşünmek zorundayız unutmayalımki iş yerinde kapıdan içeri girmekle bizimde o iş yerinin bir ferdi olduğunu unutmamalıyız, Karşımızdaki insanlara sevgimizi ne kadar gösterirsek o derecede saygı görürüz. Değer verdiğimiz oranda değer görürüz.
Şoför arkadaşımız yükleme esnasında hiçbir mazeretsiz olarak aracının başında olmakzorundadır. Yüklediği yükü sayarak ve hasarsız olduğunu ve eskizsiz olarak irsaliyesini kontrol edip imzalamak zorundadır.
Teslimat esnasında: aracının Başında olacak ve taşıdığı yükü yine sayarak eksiksiz ve hasarsız teslim edecek ve sevk irsaliyesine eksiksiz ve hasarsız teslim edilmiştir yazdırıp imza altına alınacak malzemeyi teslim alan kişinin adını soyadını ve görevinin ne olduğunu irsaliyeye yazılmasını dikkat etmelidir.
FATURA VE NAVLUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR: Hizmetimiz Gereği Teslimatlardan sonra yapılır navlun ödemeleri, esnasında daha önceden yapılan anlaşma ya uyulmasına firmaca çıkabilecek sorunlarda ferdi hareket etmemeye özen göstermek zorundayız,teslimat yerinden çıkmadan sorunu tarafımıza ileterek teslimat yerinde sorunun çözülmesine çalışarak şoför arkadaşımızı da zor duruma düşürmeden sağlanmalıdır.taşınan yükün yada teslim alıcısı kim ise daha önceden yapılan görüşmeye göre faturalandırıp,kimse konunun muhatabı onun adına faturalandırmak ve iş vadeli yapılmış ise faturanın açık kesilmesine dikkat edilerek,şirket yada şahıs bilgileri eskizsiz olarak fatura defterimize yazarak fatura işleminin tamamlamak zorundadır.
YÜKLEME ESNASINDA ŞÜPELİ DURUMLARDA: Yapılan yükleme esnasında taşınan yükte yasadışı yada çalıntı ve benzeri fiili hareketlerden sezinlendiğinde ya da şüphe durumun da derhal tarafımıza bilgi verilmek zorunlu olduğunuzu unutmayınız, şüphe değil, de Gözle görülen yasadışı malzeme yada malın cismi yada niteliği belli ise derhal 155 arayarak, güvenlik güçlerine haberdar edilecektir.(UNUTMAYALIMKİ EN BÜYÜK TEŞKİLAT POLİS TEŞKİLATIMIZDIR) Biz firma sahibi olarak her türlü yasa dışı ve hukuk dışı işlerden uzak duran emek karşılığında çalışan esnaflarız.(BİZ KİMSENİN YASA DIŞITAŞIYICISI OLAMAYIZ)
Araç yüklemeden sonra fabrikadan çıkış yapmadan önce yüklenen malzemeyi sağlıklı bir şekilde panzet le bağlamak ve aracın brandasını çekmek zorunda olduğunu ve bu taşınan malzemenin ne kadar emekten sonra imal edildiğinin bilincinde olarak korumak, kollamak, Güvencede taşımak zorunluluğunun olduğunu UNUTMAMALIDIR.
Yönetim kurulu başkanı :Cavit BİÇER
TÜRKİYE GENELİ TELEFON NUMARAMIZ
7/24: 0532 400 16 90 ATAŞEHİR bicernakliyat57@gmail.com
UNUTMAYALIMKİ: BİRİMİZ HEPİMİZ, HEPİMİZ, BİRİMİZ İÇİN VARIZ

Yorum Yazın

Hemen Ara Fiyat Öğren!
Hemen Fiyat Öğren!